Teslimat ve Kargo

Siparişim kaç günde elime ulaşır?

Siparişlerinizin teslimat süreleri, kargo şirketlerine ve adrese bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir.  Ortalama teslimat zamanını siparişinizi verdikten 2 ila 5 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir.


Siparişim ne kadar sürede kargoya verilir?

Siparişleriniz 1 ila 3 iş günü içerisinde ilgili kargo firmalarına teslim edilmektedir.

Siparişinizin içerisinde tedarikçiden temin edilecek ürün/ürünler bulunması durumunda, kargoya verilme süresi değişkenlik gösterebilir. Tahmini tedarik süresini, "Siparişlerim" alanında siparişinizi görüntüleyerek görebilirsiniz.


Siparişimin kargo durumunu nasıl takip edebilirim?

Kargonuzun durumunu;

Telefonunuza gelen sms de bulunan "Kargo Takip Numarası" ile ilgili kargo firmasının internet sitesinden takip edebilirsiniz. Eğer telefonunuza sms ile kargo takip numarası gelmediyse "Müşteri Hizmetleri" ekimiz ile görüşüp kargo takip numaranızı talep edebilirsiniz.


Kargo ücretleri nelerdir?

Siparişinize ait kargo bedelini ürünü sepetinize ekledikten sonra sepet ve ödeme sayfanızda kontrol edebilirsiniz.


Kargomu teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Siparişinizin güvenli bir şekilde size ulaşmasını sağlamak önceliğimizdir.

Kargo şirketinden paketinizi teslim alırken gönderide açılma, yırtılma, ezilme, ıslanma vb. bir sorun olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer paketiniz hasar görmüş bir şekilde gelmişse, 7 gün içinde kargo firmanızdan hasar tespit tutanağı alarak firma yetkililerine durumu bildiriniz.


Kargom geldiğinde teslimat adresinde değildim, ne yapmalıyım?

Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda; siparişiniz en yakın kargo şubesine teslim edilir ve size bir bilgi notu bırakılır. Sipariş numaranız ile birlikte kargo firmasına başvurarak teslimatın yeniden gönderilmesini talep edebilir ya da en yakın şubeden teslim alabilirsiniz.

*Siparişinizin geri iade edilmemesi için 3 gün içerisinde (Kargo firmasına göre değişkenlik gösterebilir) paketinizi belirtilen şubeden almanızı öneririz.


Kargomu şubeden teslim alabilir miyim?

Kargo takip numaranız ile birlikte, kargo firması ile iletişime geçerek gönderiyi şubeden teslim almak istediğinizi belirtebilirsiniz.


Siparişimin teslimat adresini değiştirebilir miyim?

Evet. Siparişinizi tamamladıktan sonra yapılacak olan teslimat adresi değişiklikleri için Müşteri Hizmetleri Merkezi'mizi arayabilirsiniz. 


Ayarlar

Menü